Prijs:
Er zijn diverse pakketten mogelijk voor deze auto. De kosten varieren daarom ook van € 65,00 tot € 450,00. Mail of bel gerust voor vragen
Details:
Je hebt Trouwauto's en je hebt trouwauto's. Dit is een Musclecar dat je bruiloft wat kracht bij zet. Eens niet standaard wit, cabrio of chauffeur; zelf rijden, zilver zwart en echt eens anders dan de anderen!
Deze Mustang coupe komt uit 1973 en is in 2001 naar Nederland gehaald. Het is een grijs/zilveren coupe, met als uitvoering'Grande'. Dit betekend dat er meer comfort is en een betere wegligging.
Het is het laatste 'klassieke' model, voordat Ford naar een modernere look and feel ging met de Mustang. Het is een echt parade paardje, die weinig mensen kennen als een typische Mustang.
Dit is nog een echte Muscle car, wat ook te zien is aan de stijl van de auto. In 2006 is de Mustang gewisseld van eigenaar en sindsdien zijn er al aardig wat aanpassingen gedaan. De meest uit het oog springende was toch wel de custom lederen bekleding!
Dit mag immers, aangezien de Ford Mustang gedachte was om je eigen auto te personaliseren!