Oldtimer en classic car meeting TOCA
Organisatie
J. Abrahams
Stuur e-mail
Beschrijving
Beste oldtimer en classic vehicle liefhebbers,
In deze roerige tijden verandert ook de weersvoorspelling bijna dagelijks. Vandaar dat wij als organisatie hebben besloten om vast te houden aan onze originele datum van 19 september a.s.
Op deze dag zal er een klassieker evenement worden georganiseerd op onze vaste locatie bij chalet D´n Observant te Maastricht. Iedereen met een klassieke auto, brommer of motorfiets met een bouwjaar tot 1980 is van harte welkom op deze last minute oldtimer meeting.
De entree is zoals gewoonlijk vrij en ook bestaat er de mogelijkheid om op het naastgelegen terras op eigen kosten een drankje te drinken dan wel een hapje te eten.
De meeting zal plaatsvinden tussen 12.00u en 17.00u.
Volgens de huidige covid 19 regels vragen wij iederen vriendelijk om 1,5 meter afstand tot elkaar te bewaren en gebruik te maken van de aanwezige middelen tot het ontstemmen van de handen.
Datum: Zondag 19 september a.s.
Tijd: van 12.00u tot 17.00u
Graag tot ziens op deze naar alle waarschijnlijkheid laatste meeting van dit seizoen!
Team The Original Classic Car Association (TOCA).
NB: Op 26 september zullen wij dus geen oldtimer evenement organiseren. Dit komt te vervallen.
Organisatie
J. Abrahams
Stuur e-mail