Oldtimer Grand Prix Nurburgring
1 augustus 2025
Drie dagen eersteklas historische autosport op de Nürburgring en talloze hoogtepunten – dat was wat de BELMOT Oldtimer Grand Prix het weekend van 1-3 augustus bood aan de circa 39.000 toeschouwers. Ondanks het soms wisselvallige weer beleefden bezoekers van de Nürburgring unieke race- en showmomenten : van vooroorlogse racewagens tot Formule 1-wagens uit het Cosworth-tijdperk, van verbluffende sportwagens en GT's uit de jaren 50 en 60 tot legendarische DTM- en DRM-wagens en historische Formule-racewagens uit de juniorenklasse.
Zelfs historische race- en sportmotoren maakten hun debuut op de Ring, wat het historische festival wederom tot een zeer diverse belevenis maakte.
Reden genoeg om uit te kijken naar volgend jaar, vooral omdat de datum voor de 53e editie in 2026 al vaststaat: die vindt plaats van 7 tot en met 9 augustus 2026
Michel SCHAUWERS & Guido DEVREKER